Adnan Ötüken İl Halk Kütüphanesi

Duygu Odaklı Film Analizi AtölyesiEtkinliğimiz Kontenjanlıdır.

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız

📃Konu :  Duygu Odaklı Film Analizi

🎙Konuşmacı : Sosyolog & Aile Danışmanı A. Aslıhan Eyüboğlu
@ailedanismani_aslihaneyuboglu
aslihaneyuboglu.com

📅 Tarih : 14 Mart 2019 Perşembe

🕐 Saat : 11:30

📍 Kumrular Cad. No:3 Kızılay/ANKARA

☎ İletişim: 0312 410 90 18

 📢 Not: Etkinliklerimize Katılım Ücretsizdir.

🎉  Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin Web Sitemizin Haber & Duyurular > Etkinlikler > Yapılacak Etkinlikler Alt Menüsünü Ziyaret Edebilirsiniz.


Etkinliğimiz Kontenjanlıdır.

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız


🎉🎉 Kimse ailesini seçemiyor ama sahip olduğu yetenekleri kullanarak geleceğine yön vermeyi seçebiliyor. Peki bu seçim için ödemesi gereken bedel ne oluyor?

🎉🎉
🎉
Bu sorunun cevabını  Adnan Ötüken Kütüphanesinde düzenlenen  Duygu Odaklı Film Analizi Atölyesinde izleyeceğimiz filmde bulacağız.

 🎉 🎉
🎉Duygu Odaklı Film Analizi Atölyesi Nedir?
Hayatın içindeki temaların film kareleri ile kesiştiği anda gruba katılanlarda oluşan duygulanım halinin bir uzman eşliğinde yorumlanmasına Duygu Odaklı Film Analizi Atölyesi, denir.
 
 🎉 🎉
🎉Duygu Odaklı Film Analizi Atölyesinin Amacı Nedir?
 Duygu Odaklı Film Analizi Atölyesinin izlenen sinema filmi yardımı ile filmde geliştirilen çözümlerden örnek alınarak daha önce hiç denenmemiş çözüm yollarını keşfetmek; kendini yadsıma sürecinin film karakterleri ile özdeşim kurularak daha kısa sürede fark edilmesini sağlamak; başka insanların da benzer sorunlar yaşadığını fark edip rahatlamak; filmdeki hatalardan ders çıkarmak; motivasyon kazanmak; esprinin akıcılığından yararlanıp özgürleşmek; film izlemenin keyfine varırken hayatın bir ucundan tutmaya başlamak; grup sinerjisinin ve izlenen sinema filminin etkisi ile hoş bir sosyal aktiviteye dahil olarak hayatın tüm yorgunluğunu tüm sorunlara rağmen bir kenarda bırakmak gibi amaçları vardır.
 
🎉 🎉